Artykuły

 • Siatka
 • Diament Meblarstwa dla dekoru Interprint

  Stolarstwo 12 grudnia 2014

  Dekor Industrial D083398/005 marki Interprint został uhonorowany nagrodą Diament Meblarstwa 2015 w kategorii Materiały do uszlachetniania płyt. Konkurs ma na celu wyróżnienie najciekawszych wzorniczo, oryginalnych i innowacyjnych mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych.

 • Zrewolucjonizuje nesting w produkcji mebli...

  Stolarstwo 03 grudnia 2014

  O rewolucji w zakresie rozwoju nestingu i optymalizacji produkcji mebli kuchennych zapewnia Claudio Tornati, prezes zarządu Tekniki, wyłącznego przedstawiciela włoskiej firmy Biesse w Polsce. Bohaterem tej rewolucji jest nowy model centrum obróbczego Rover A G FT marki Biesse, niezwykle wydajny system rozkroju płyty na formatki do prod...

 • Kolory ułatwią montaż

  Stolarstwo 21 listopada 2014

  Nowością w zakresie pakowania okuć, jaką wprowadziła spółka Top Ten z Olsztyna, jest ich jest koloryzacja. Dzięki niej klient bardzo łatwo odróżni poszczególne produkty bardzo do siebie podobne, co zapobiegnie  uszkodzeniu mebla przez odwrotne ich zastosowanie. 

 • Z drewnianym wnętrzem

  Stolarstwo 05 listopada 2014

  Naturalne drewno to ekskluzywny materiał i w związku z tym jego cena jest wysoka. Jednak bez względu na te czynniki, jest to materiał chętnie wykorzystywany nie tylko przez projektantów wnętrz, ale także we wzornictwie mebli i dodatków do nich.

 • Beżowy hit

  Stolarstwo 04 listopada 2014

  Kolor beżowy: jasny, spokojny, dobrze łączący się z wieloma innymi barwami i chętnie stosowany przez projektantów wnętrz. Taki też jest blat Calcite Beige firmy Pfleiderer, będący kolejną intrygującą nowością w ofercie tej firmy.

 • Nowość w zakresie szuflad dwuściennych

  Stolarstwo 28 października 2014

  Nowy system szuflad LEGRABOX austriackiego producenta okuć meblowych firmy Blum charakteryzują smukłe boki, proste linie i minimalistyczny design. System ten doskonale wpasowuje się w aktualne trendy we wzornictwie meblowym.

 • Jeszcze więcej akcesoriów

  Stolarstwo 24 października 2014

  DC-Polska z Kalwarii Zebrzydowskiej w swojej ofercie dysponuje szerokim wachlarzem akcesoriów meblowych. Obecnie firma rozszerza swoją ofertę o kolejne pozycje.

 • Okucie na lata

  Stolarstwo 22 października 2014

  Okucie FricoFlex to nowość w ofercie firmy Hettich. Jest to rozwiązanie, które umożliwia płynną i bezgłośną regulację zagłówków i podłokietników w meblach tapicerowanych.

 • Wykonywane wyłącznie w Polsce

  Stolarstwo 21 października 2014

  Nomet specjalizuje się w produkcji akcesoriów meblowych, carg i koszy meblowych oraz okuć budowlanych. Prezentujemy wybrane propozycje: listwy, uchwyty i system magic komfort, będący rewolucyjnym rozwiązaniem dzięki doskonałemu połączeniu koszy i prowadnic.

 • Wciąż pracu ją nad rozwojem oferty

  Stolarstwo 14 października 2014

  Założona w 1985 roku firma Marcopol to wiodący producent i dostawca elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na ca łym świecie. Bazując na 30-letniej tradyc ji i doświadczeniu, firma Marcopol wyspecjalizowała się w ofercie dedykowanej dla branży meblarskiej.

 • Mebel taki jest, jak go skleją

  Stolarstwo 14 października 2014

  Sklejka meblowa EKO-MEB produkowana przez firmę SKLEJKA-EKO SA z Ostrowa Wielkopolskiego idealnie wpisuje się w koncepcje o nowoczesnym charakterze, zachowując przy tym swój naturalny i ekologiczny wymiar. Firma proponuje trzy sprawdz one rozwiązania sklejki EKO-MEB – z drewna sosnowego, liściastego i strukturyzowaną.

 • Prezentujemy oprawy do oświetlenia LED

  Stolarstwo 07 października 2014

  Design Light w swojej ofercie proponuje szereg rozwiązań w zakresie oświetlenia łączących najnowsze technologie z ponadczasowym designem. Przedstawiamy kilka opraw do oświetlenia LED różniących się formą oprawy, wyglądem, zastosowaniem oraz dedykowanym możliwościom oświetlenia.