Nowoczesne tkaniny w stylu glamour

Tapicerstwo
Nowoczesne tkaniny w stylu glamour

Firma Glormeb Group działa na rynku tkanin i akcesoriów meblowych od 20 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala jej optymistycznie patrzeć w przyszłość. Dziś może pochwalić się współpracą z czołowymi producentami mebli tapicerowanych w kraju i za granicą. Istotną częścią oferty są tkaniny do produkcji sof, kanap oraz łóżek.


Najnowsza kolekcja Glormeb Group – Danza – charakteryzuje się bogatą ofertą tkanin jednobarwnych oraz wzorów w stylu glamour. Jako pierwsza z wielu wprowadzonych kolekcji w 2013 roku przez tego dostawcę zdobyła już akceptację klientów z Polski i zagranicy.

Glormeb Group sprzedaje tkaniny obiciowe typu: żakard, szenile jednobarwne, z nadrukiem, outdoor, mikrofazy, sztuczne skóry oraz skóry naturalne itp. Jej dostawcy znajdują się głównie we Włoszech i Hiszpanii, są to przedsiębiorstwa posiadające własne linie produkcyjne. Wiele artykułów jest wytwarzanych na wyłączność Glormeb Group. Część produkcji jest przeznaczona i skierowana dla klientów poszukujących produktów wyjątkowych, o nietuzinkowych walorach techniczno-designerskich.

Prawie 1000 produktów, stanowiących ofertę firmy, jest stale dostępnych w ofercie magazynowej w Warszawie, gdzie przedsiębiorstwo ma siedzibę. Cały asortyment przed wprowadzeniem na stan magazynowy jest testowany i kontrolowany pod względem jakości. Gwarantuje to klientom pełne zadowolenie z otrzymanego produktu, a także z obsługi oraz serwisu dostaw.

Robert Żak
dyrektor do spraw sprzedaży
i zakupów Glormeb Group