Jakość i precyzja wykonania

Stolarstwo
Jakość i precyzja wykonania

Firma Idea-Nova oferuje szeroką gamę uchwytów meblowych renomowanych firm Didheya oraz Häfele. Starania czynione przez lata przez właściciela firmy Idea-Nova, Zbigniewa Miklera, w propagowaniu najwyższej jakości okuć meblowych dla producentów mebli uwidaczniają się także na polu popularnych „rączek”.


Dzięki produktom i markom wyżej wymienionych, rozpoznawalnych na całym świecie manufakturzystów, ten podwarszawski dostawca kształtuje swoją pozycję dystrybutora, który zdecydowanie i od samego początku swojej działalności stawia na jakość i precyzję wykonania.

Jako że za dopracowany i wypieszczony produkt zwykle trzeba zapłacić trochę więcej niż za jego dalekowschodnią imitację, polityka firmy skupia się na współpracy z producentami obsługującymi najwyższy segment rynku. A jeżeli klientem końcowym okazuje się słynny aktor albo diva operowa, to oczywiste jest, iż jakość wyrobu musi być stale utrzymywana na najwyższym poziomie.

Pierwszym producentem, którego Idea-Nova firmuje swoim szyldem, jest hiszpańska firma Didheya, która ciepłem klimatu od razu nastraja nas na pozytywny dzień. Gorące, roztańczone wnętrza mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego oraz wnętrza ich słonecznych domostw powodują, że wyobraźnia natychmiast płata nam przyjemnego figla i mamy z takim produktem miłe skojarzenia. Za tym w parze idą oczywiście jakość i precyzja wykonania oraz dostępność w ofercie katalogowej różnorakich wykończeń sprowadzanych pod specjalne zamówienie dla najbardziej wymagających klientów. A co najważniejsze, całość uzupełnia przystępna oferta cenowa, z której może skorzystać każdy szanujący się producent.

Stała oferta dostępna w magazynie to kilkanaście rodzajów uchwytów oferowanych w zmiennych wykończeniach i rozstawach. Jednym z najbardziej popularnych produktów tej firmy, który to produkt cechuje przede wszystkim nietypowy design, jest uchwyt meblowy zwany popularnie „tasakiem”. Zdobył swoją popularność dzięki ciekawemu wzornictwu, a jednocześnie prostocie projektu hiszpańskiego designera, który stworzył go onegdaj w swojej wyobraźni. Występuje w stałej ofercie magazynowej w wykończeniu: chrom, chrom mat oraz stal nierdzewna szlifowana. To ostatnie wykończenie jest aktualnie bardzo popularne, dlatego też największe zapotrzebowanie skupia się w tym okresie wokół kolorystyki stal-szlif.

Wszystkie pozostałe uchwyty firmy Didheya można zobaczyć i zakupić na stronie www.idea-nova.com.pl.

Drugą firmą, która od wielu lat towarzyszy klientom współpracującym z firmą Idea-Nova, jest niemiecka firma Häfele. Jej oferta, pozostając w kontraście z hiszpańskim wytwórcą, charakteryzuje się przede wszystkim znaną na całym świecie niemiecką precyzją i niezwykłą rzetelnością wykonania, ale także wyjątkowo szerokim zakresem produktowym. W przypadku produktów Häfele gros oferty dostępne jest w krótkim czasie na zamówienie. Wielu producentów, którzy od wielu lat korzystają z szerokiej oferty tego światowego potentata w branży okuć meblowych, skupia się na zaspokajaniu potrzeb swoich najbardziej wymagających klientów indywidualnych, często nie zważając na końcową cenę produktu. Marka Häfele mówi sama za siebie w środowisku producentów mebli, dlatego najczęściej sięga się po nią w przypadku nieszablonowych projektów dla najbardziej wymagającego klienta końcowego. W stałej ofercie cenowej firmy Idea-Nova znajduje się w tej chwili kilkanaście rodzajów uchwytów tego producenta, które dostępne są na stronie internetowej dystrybutora www.idea-nova.com.pl.

Trzecią grupą uchwytową, która w ofercie Idea-Nova występuje od niedawna, jest innowacyjne rozwiązanie, tak zwany „uniwersalny uchwyt specjalny”. Jest on dostępny w dowolnej długości oraz rozstawie i w najpopularniejszym obecnie wykończeniu stali nierdzewnej szlifowanej. Można zamówić go w ilości minimalnej 100 sztuk, co dla producentów mebli nie stanowi problemu. Taką różnorodność i zupełną dowolność w wyborze długości produktu spotyka się bardzo rzadko, dlatego ten produkt cieszy się coraz większym zainteresowaniem stałych odbiorców. Poniżej na zdjęciu został zaprezentowany opisywany uchwyt w przykładowej długości. Jego parametry stałe to: grubość pręta 12 x 12 mm, rozmiar stopki 20 x 10 mm oraz wysokość całkowita uchwytu 35 mm.