Oasi, Stone, Zar Nowe propozycje Arte Metal Style Polska

Stolarstwo
Oasi, Stone, Zar Nowe propozycje Arte Metal Style Polska

Na targach Furnica 2011 odwiedzający stoisko firmy Arte Metal Style Polska, będącej przedstawicielem w naszym kraju włoskiej firmy Bosetti Marella, mogli zapoznać się z trzema najnowszymi propozycjami tego producenta. Oasi, Stone i Zar to serie zawierające modele uchwytów o stylistyce silnie nawiązującej do natury.


Ich światowa premiera odbyła się w zeszłym roku na targach w Pordenone we Włoszech, a teraz pierwszy raz zostały publicznie zaprezentowane w Polsce. Nowe wzory cieszyły się dużym zainteresowaniem gości targowych. W szczególności bardzo dobre opinie zebrała seria okuć Oasi, którą docenili między innymi projektanci meblowi i która otrzymała nagrodę główną Hit Roku Produkcji Mebli w kategorii akcesoriów meblowych. Joanna Kilian z firmy Arte Metal Style Polska mówi: „Oasi nawiązuje do form mebli i akcesoriów lombardzkiej szkoły projektantów lat 20. i 30. Lekka, „szkicowa” forma uchwytów i ich opływowe kształty nadają meblom unikalny wdzięk i elegancję. Cały proces produkcji – od fazy projektowej do wykończenia – odbywa się we Włoszech”.


Jak zwykle w ofercie nowości Bosetti Marella znajdują się dwa lub trzy rozstawy uchwytów dwupunktowych oraz gałka. Dzięki temu producent mebli ma do swojej dyspozycji komplet, który pozwala w pełni wykorzystać walory dekoracyjne nowych serii. Uchwyty dostępne są zwykle w kilku wersjach wykończenia powierzchni, czyli wybarwieniach, między innymi złotym, chromie, niklu i innych.