Anna Lux Płyty meblowe w wysokim połysku

Stolarstwo
Anna Lux Płyty meblowe w wysokim połysku

Płyty meblowe Anna Lux w wysokim połysku, mające modne ornamenty kwiatowe, to nowa propozycja firmy Topola z Elbląga. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, przewyższając w tym względzie powierzchnie lakierowane na wysoki połysk. Kolekcja dostępnych dekorów ulega ciągłemu rozszerzeniu, umożliwiając producentom tworzenie mebli o indywidualnym i niepowtarzalnym charakterze.

„Moda na elementy meblowe w wysokim połysku wciąż trwa. Rynek poszukuje nowych i tańszych rozwiązań uzyskania tego atrakcyjnego efektu. Importowane przez nas akrylowe płyty Anna Lux są taką alternatywą”– podkreśla Marcin Florkiewicz z firmy Topola.

Płyty dostępne są w standardowym wymiarze 2440 x 1220 mm. Ich budowa oparta jest na bazie MDF, który pokrywa zewnętrzna powłoka 3D wykonana z akrylu UV, zapewniająca powstawanie lustrzanego efektu. Warstwa UV chroni jednocześnie przed negatywnym wpływem światła.
Powierzchnia płyty jest dodatkowo zabezpieczona folią ochronną, która zwiększa bezpieczeństwo materiału w czasie cięcia i okleinowania, a także chroni go w czasie transportu.

Wpisująca się w aktualne trendy wzornicze propozycja firmy Topola znajduje zastosowanie w produkcji mebli kuchennych, szaf pod zabudowę, mebli sklepowych, biurowych, a także aranżacji ściennych. Dostawca, poza samymi płytami, posiada w ofercie także fronty wykonane na ich bazie, które mogą być oklejone dowolnymi obrzeżami PCV.

Atrakcyjna cena i szybki termin realizacji to kolejne atuty oferty firmy Topola, które sprawiają, że warto płytom Anna Lux przyjrzeć się bliżej.