Szerokie zastosowanie oklein i laminatów

Stolarstwo
Szerokie zastosowanie oklein i laminatów

Firma Finit z Elbląga jest generalnym dystrybutorem oklein modyfikowanych Busnelli oraz wysokiej jakości laminatów Liri. Są to włoscy producenci z ogromnym doświadczeniem i wieloletnimi tradycjami.Specjalny proces produkcji sprawia, że fornir rekonstruowany charakteryzuje się 100% powtarzalnością wzoru i koloru oraz dużymi formatkami arkuszy, co jest sporym ułatwieniem przy produkcjach seryjnych lub ponawianych co pewien czas, a ogromny wybór kolorów daje nieograniczone możliwości dekoracyjne, wykorzystywane nie tylko w meblarstwie, ale także w budownictwie oraz rzemiośle artystycznym i sztuce.

Obecnie w magazynie w Elblągu znajdziemy 36 dekorów oklein sprzedawanych już od jednego arkusza i dostarczanych do klienta kurierem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Oferowane są wzory zarówno prostosłoiste, jak i z fladrem. Istnieje też możliwość, na życzenie klienta, zamówienia z Włoch innych kolorów czy specjalnych formatów.

W ofercie Finit posiada też laminaty włoskiej firmy Liri, której atutem jest, niewątpliwie, kolorystyka. Łącznie w asortymencie dostępnych jest około 500 dekorów. W magazynie w natychmiastowej sprzedaży dostępnych jest około 50 z nich. O najwyższej jakości laminatów świadczy międzynarodowy sukces, jaki odniosło Liri Industriale. Od momentu założenia w 1955 roku zaufały im miliony klientów na całym świecie.

Laminaty HPL są produktem uzyskiwanym z warstw Szerokie zastosowanie oklein i laminatów Firma Finit z Elbląga jest generalnym dystrybutorem oklein modyfikowanych Busnelli oraz wysokiej jakości laminatów Liri. Są to włoscy producenci z ogromnym doświadczeniem i wieloletnimi tradycjami. papieru poddanego działaniu scalającej żywicy w warunkach wysokiej temperatury i podwyższonego ciśnienia, wykończonym jedno- lub obustronnie warstwą papieru dekoracyjnego. Warstwa dekoracyjna to nic innego jak: jednolity kolor, imitacja korka, kamienia, drewna, aluminium czy uzyskane dzięki technice sitodruku dowolne wzory. Mają one zastosowanie oczywiście w meblarstwie, coraz częściej też używane są przy nowoczesnych projektach w budownictwie i architekturze. Wysoka trwałość na czynniki zewnętrzne pozwala na swobodne użytkowanie przez długie lata zarówno w domach, jak i obiektach publicznych.

Więcej szczegółowych informacji na temat oklein i laminatów, a także innych produktów oferowanych przez firmę Finit można uzyskać, odwiedzając stronę internetową: www.finit.pl.