Jak zdobyć współczesnego klienta?

Pozostałe
Jak zdobyć współczesnego klienta?

Sytuacja na rynku meblarskim stawia coraz większe wyzwania. Klienci stali się o wiele bardziej wymagający. Dla architekta, projektanta, stolarza i producenta oznacza to zwielokrotnione wysiłki lub szukanie nowych, bardziej wydajnych rozwiązań i sposobów dotarcia i przekonywania, które podniosłyby poziom ich usług oraz ułatwiłyby pracę z klientem. Jak zaspokoić potrzeby klienta? Jakie są jego wymagania i jak im sprostać?

„Ma być natychmiast!”
Twoi klienci potrzebują mieć wszystko na teraz i nie inaczej jest z projektem kuchni, salonu czy całego mieszkania – kwestie terminów są często kluczowe.

Prostota i intuicyjność obsługi 20-20 Fusion sprawia, że w bardzo krótkim czasie możesz osiągnąć imponujące efekty – już kilkadziesiąt minut wystarczy, by stworzyć kompletny projekt zawierający pełną dokumentację i wycenę. Możesz również pójść o krok dalej i przełożyć projekt na produkcję oraz elektronicznie złożyć zamówienie, wszystko za pomocą 20-20 Fusion lub modułów produkcyjnych.

20-20 Fusion jest narzędziem stworzonym specjalnie z myślą o całym procesie sprzedaży od idei po akcesoria gotowe do montażu. Łączy w sobie narzędzia do zarządzania informacją o kliencie i zamówieniu, projektowania, realistycznej wizualizacji, wykonania kompleksowej dokumentacji technicznej, wyceny, zestawień, zamówień, rozpisania na komponenty i bezpośredniego przełożenia na produkcję. Dzięki połączeniu tych wszystkich funkcjonalności w jednym programie projektant nie traci czasu na koordynację czynności i danych umieszczonych w różnych źródłach, co znacznie usprawnia cały proces.

Zintegrowanie wszystkich informacji w jednym miejscu pozwala również uniknąć wielu potencjalnych błędów.

Przy pomocy 20-20 Fusion możesz zwiększyć swoją produktywność, a inteligentne narzędzia wspomagania sprzedaży pozwolą Ci zarządzać każdym aspektem realizacji Twojego projektu, od inspiracji do zapewnienia dokładności montażu co do milimetra.

W dzisiejszym szybko pędzącym do przodu świecie potrzebujesz wszechstronnego, kompleksowego rozwiązania, które będziesz w stanie szybko poznać. 20-20 Fusion sprawia, że projektowanie staje się proste i przyjemne.

„Ja chcę to zobaczyć!”
W dobie multimedialnych gadżetów i filmów 3D Twój klient oczekuje realistycznej wizji swoich wnętrz. Pragnie być oczarowany, a przede wszystkim chce dokładnie wiedzieć, jakiego efektu końcowego może oczekiwać w swoim domu.

20-20 Fusion, wykorzystując innowacyjne technologie renderingu, wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując Ci zestaw profesjonalnych narzędzi do prezentacji projektu.

 • Fotorealistyczny rendering Global Ilumination – tryb wizualizacji pozwalający na prezentację projektu w realistycznym oświetleniu, dostępny dla każdego użytkownika programu.
   
 • Wirtualny spacer – pozwala projektantowi i jego klientom łatwo oglądać pomieszczenia w wybranym trybie. Zapisz projekt do formatu Quick Time i wyślij klientowi tak, by mógł samodzielnie rozejrzeć się po wnętrzu oraz przyjrzeć się szczegółom projektu.
   
 • Tworzenie filmów – funkcjonalność bardzo doceniana przez naszych użytkowników, przenosi klienta w przestrzeń projektu i oprowadza po wnętrzu. Projektant ustawia poszczególne ujęcia kluczowe, a następnie tworzy film. Może zdefiniować tempo filmowania poszczególnych scen i wpływać na dynamikę każdej części projekcji. Program zapewnia płynne przejścia pomiędzy kluczowymi klatkami. 20-20 Fusion tworzy plik filmowy, który można dalej odtwarzać, pokazywać na swojej stronie www, wysłać klientowi czy wczytać do YouTube i podobnych serwisów w Internecie.

Uzyskanie profesjonalnej wizualizacji w 20-20 Fusion jest niezwykle proste i szybkie. Wielu projektantów w oparciu o swoje doświadczenia w pracy z klientem potwierdza, że dobra wizualizacja może przesądzić o ostatecznej decyzji klienta – dlatego 20-20 Fusion jest rozwiązaniem tak cenionym przez swoich użytkowników.

„Cena, cena, cena...”
Nieważne, jak fantastyczne rozwiązania zaproponowałeś ani jak bardzo klient się zakochał w Twoich wizualizacjach. Ostatecznie najbardziej liczy się rachunek zysków i kosztów. Dzięki 20-20 Fusion nie musisz gorączkowo sprawdzać co chwilę, czy nie przekroczyłeś budżetu. Program za Ciebie aktualizuje każdą pozycję cenową w projekcie, a to daje Ci podwójną korzyść: oszczędność czasu i nerwów oraz bezpieczeństwo finansowe. Cały projekt można automatycznie wycenić w kilku wariantach materiałowych, kolorystycznych, wyposażenia i akcesoriów.

Dlaczego powinieneś sprawdzić 20-20 Fusion?

 • Oferujemy największą liczbę katalogów na rynku – ponad 2000 katalogów mebli, akcesoriów, wyposażenia łazienek, płytek, sprzętu AGD itp. • Łatwość i szybkość wdrożenia – nie ma szybszego programu do pracy nad projektem, by w krótkim czasie otrzymać tak wysoką jakość.
   
 • Nie ma drugiego tak kompletnego rozwiązania – 20- 20 Fusion zapewnia wsparcie projektanta na wszystkich etapach realizacji: od idei, identyfikacji potrzeb klienta, przez projekt z wieloma wariantami propozycji, ofertę, sprzedaż, aż po zamknięcie, dokumentację techniczną, a nawet produkcję.
   
 • Elastyczna wymiana danych – udostępnia różne formaty (można wczytywać bryły Google SketchUp, 3ds, dwg, dxf), otwierając przed użytkownikiem zasoby milionów modeli 3D dostępnych w Internecie.
   
 • Najbardziej zaawansowany technicznie – oferuje zintegrowany system CRN służący do kompleksowego zarządzania kontaktami z klientem, całymi projektami i pracą zespołów projektowych.
   
 • Tani we wdrożeniu – można się go nauczyć już w kilka dni i zacząć tworzyć profesjonalne projekty.
   
 • Wszechstronny – obejmuje kuchnie, sypialnie, łazienki, biura, pomieszczenia techniczne i wiele innych.