Kolory ułatwią montaż

Stolarstwo
Kolory ułatwią montaż

Nowością w zakresie pakowania okuć, jaką wprowadziła spółka Top Ten z Olsztyna, jest ich jest koloryzacja. Dzięki niej klient bardzo łatwo odróżni poszczególne produkty bardzo do siebie podobne, co zapobiegnie  uszkodzeniu mebla przez odwrotne ich zastosowanie. 

Do koloryzacji zastosowano kolory: zielony, czerwony, niebieski i żółty. Użycie kolorów ułatwi odróżnienie na przykład wkrętu 4,0 x 40 mm od 4,5 x 40 mm, wkrętu podkładkowego od walcowego, mimośrodu do płyty 16-milimetrowej od mimośrodu do 18-milometrowej. Z pewnością ułatwi to montaż mebla i zapobiegnie jego uszkodzeniu.

Do znaczenia powierzchni firma stosuje kolorowy ocynk, dzieki czemu sa one odporne na rdzę. Top Ten jako nowość oferuje także oświetlenie LED do głębokich szuflad. Do jego mocowania na krawędzi szuflady służy taśma dwustronnie przylepna, a uruchamiane jest czujką ruchu.

Oświetlenie LED ładowane akumulatorem i uruchamiane czujką ruchu doskonale sprawdzi się także w głębokich półkach szaf, gdzie z powodu ciemności trudno coś znaleźć. W zestawie oświetlenia znajdują się także taśma dwustronnie przylepna oraz kabel do ładowania akumulatora. Oświetlenie to sprawdzi się także w innych zakamarkach mieszkania lub schodów.

Powiązane artykuły

  • Łatwiej już się nie da

    Stolarstwo 13 maja 2014

    Aby w jak najprostszy sposób połączyć nogi mebla z blatem, proponujemy przeznaczoną specjalnie do tego celu dwugwintową śrubę z oferty Top Te...