Zapewni elastyczność w projektowaniu

Pozostałe
Zapewni elastyczność w projektowaniu

InLine XL firmy Hettich to system do drzwi przesuwnych klasy premium, których fronty po zamknięciu tworzą jedną płaszczyznę. Umożliwia przesuwanie skrzydeł drzwi poprzez lekkie pociągnięcie za zewnętrzną krawędź, co pozwala na tworzenie modnych frontów bez uchwytów.

System drzwi przesuwnych InLine XL może być stosowany zarówno w przypadku drzwi płytowych jak i z frontami z ramą aluminiową o maksymalnej wysokości do 2600 mm oraz o różnej szerokości (od 750 do 2000 mm) i grubości (od 16 do 25 mm). Wysoka wytrzymałość okucia pozwala na zastosowanie nawet 60-kilogramowych obciążeń. Atrybutem luksusu i wygody InLine XL jest Silent System, który spowalnia i wyhamowuje ruch drzwi zarówno przy ich otwieraniu jak i zamykaniu. Kiedy drzwi są otwarte, ich skrzydła idealnie się pokrywają. Zapewnia to komfortowy dostęp do szuflad czy wysuwanych koszy wewnętrznych, bez konieczności zastosowania elementów dystansowych.

InLine XL ułatwia projektowanie szaf od podłogi po sufit ze względu na prosty i wygodny, zintegrowany system regulacji wysokości, który ułatwia precyzyjne ustawienie frontów nawet przy zawieszonych drzwiach. Bezstopniowa regulacja nałożenia i nachylenia drzwi pozwala na uzyskanie perfekcyjnego efektu jednej płaszczyzny.

Gotowe zestawy montażowe ułatwiają szybki i prawidłowy montaż okuć w korpusie szafy. Dostępnych dziesięć różnych zestawów pozwala na konstruowanie szaf o każdej szerokości drzwi. Takie uproszczenie zamówień zmniejsza koszty magazynowania i ułatwia logistykę.

Opr. EB
Fot. Hettich